Одна з найпопулярніших моделей пилкозбірників в Україні, які показують хороші результати роботи. Конструкція зарекомендувала себе вже більше 30 років, тому бджолярі часто використовують цей тип пилкозбірника.
Серед особливостей можна виділити трубки для виходу бджіл на пилкоуловлюючій решітці, які зроблені для того, щоб бджоли не витрачали сили для проходу через вузькі отвори на решітки при виході з вулика.
Дану модель, завдяки своїй компактності і ширині 200 мм, буде дуже зручно використовувати на верхньому льотку.
Конструкція складається з:
- Пластикового корпуса з кріпильними вушками;
- Пилкоуловлююча решітка;
- Лоток для збору пилку.
Пилкозбірник навішують на цвяхи через вушка-петлі до передньої стінки вулика перед верхнім льотком, який відкривають відповідно до довжини пилкозбірника. Для звикання бджіл до проходження через пилокуловлювач і далі через льоток у вулик, пилкоуловлюючу решітку кілька днів тримають відкритою. Потім її опускають на весь період збору пилку. Проходячи через отвори решітки, бджоли втрачають частину обніжжя, яка через решітку в нижній частині пластикового корпусу, потрапляє в лоток-контейнер для збору пилку і накопичується в ньому.
В кінці дня лоток рекомендується звільнити від пилку, щоб уникнути переповнення лотка або потрапляння вологи.
Після збору, пилок рекомендується просушувати на сітці шаром 2-3 см в сушильній шафі.
По закінченні сезону заготівлі пилку пилковловлювач знімають з вулика, очищають, при необхідності миють, дезінфікують і сушать.
Характеристики пилкозбірника:
- Діаметр отворів: 5 мм
- Ширина: 200 мм
- Глибина: 80 мм
- Висота: 100 мм
- Розмір лотка: 180х65х82 мм
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴